Avans Puan, Ustasını Hediyesine Kavuşturan Puan

Written by admin. Posted in Genel, Kampanya, Usta Kulübü

Tagged: , , ,

Published on Şubat 14, 2013 with No Comments

portalavanspuanAvans Puan nedir?

Avans Puan, Kalekim Usta Kulübü ustalarının istedikleri hediyeyi talep edecek yeterli puana sahip olmasa bile puan talep ederek istedikleri hediyeye ulaşmasını sağlayan bir uygulamadır.

Avans Puan’dan kimler yararlanabilir?

Avans Puan, Kalekim Usta Kulübü üye ustalarına özel bir uygulamadır. Kalekim Usta Kulübü üyesi olmayan ustalar bu uygulamadan yararlanamaz. Kalekim Usta Kulübü’ne üye olmak için 444 87 82 no’lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Avans Puan’dan nasıl yararlanabilirim?

Avans Puan kampanyasından yararlanmak için puan gönderiminizle birlikte hediye talebinizin bulunmasıgerekmektedir. Avans puan talep etmek için başvurularınızı aşağıdaki yöntemlerden tercih edeceğiniz biri ile yapabilirsiniz.

1. Kalekim Hediye İstek Formu, Kalekim Usta Kulubü tarafından adresinize gönderilecektir. Hediye istek formunu eksiksiz doldurup imzalayarak Posta, kargo, faks, e- posta yolu ile ulaştırarak başvurabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz Avans Puan miktarını bu formda belirtmeniz gereklidir. Eksik ya da imzasız gelen taleplere Avans Puan uygulanamamaktadır. Kalekim Usta Kulübü Posta, Faks, E- Posta bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

— Kalekim Usta Kulübü Puan Gönderim Adresi: Kalekim Hediye Kampanyası – Cevizli Mah. Bağdat Cad. Plaza 233 No:519 K:11 Maltepe- İstanbul

— Kalekim Usta Kulübü Faks No: 0216 442 87 82

— Kalekim Usta Kulübü E-posta Adresi: ustakulubu@kale.com.tr

2. 444 87 82 Kalekim Usta Kulubü çağrı merkezini arayıp Kalekim Müşteri Temsilcimize bildirerek talepte bulunabilirsiniz.

3. www.ustakulubu.com usta portalına kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak, talebinizi iletebilirsiniz.

Avans Puan kullanım şartları nelerdir?

Kalekim Avans Puan uygulaması 7 Şubat 2013 tarihi itibariyle başlamıştır. Alınan Avans Puan, talep edilen aynı gün içinde değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Avans Puan uygulamasından yararlanan Kalekim Usta Kulübü üyeleri bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kalekim gerek gördüğü takdirde avans puan uygulamasını kaldırma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Avans Puan’ı yılda kaç defa ve ne kadar kullanabilirim?

Kalekim Usta Kulübüne gönderdiğiniz kullanılabilir kale puanlarınızın %100’ ü kadar Avans Puan talep edebilirsiniz.

Bir yıl içinde kullanılabilecek en yüksek Avans Puan miktarı, 250.000 Kale Puan ile sınırlıdır. Avans Puan kullanımından sonra gönderilecek yeni puanlar ile öncelikle Avans Puan bakiyesi kapatılır. Kullanılan Avans Puan bakiyesinin, kullanım tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde 1 yıl içerisinde kapatılması gerekir.

Avans Puan hesabımı kapatmazsam ne olur?

Kullanılan Avans Puan bakiyesinin, kullanım tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde 1 yıl içerisinde kapatılması gerekir. Kalekim A.Ş., 1 yıl içinde kapatılmayan Avans Puan bedeli için fatura keser. 1(Bir) Avans Puan bedeli 0,005 TL’dir. Kalekim ödenmeyen faturalarla ilgili hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar. Avans Puan uygulamasından yararlanan Kalekim Usta Kulübü üyeleri bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Ayrıca “Kalekim Hediye İstek Formu’nu buradan indirebilirsiniz.