Derz Dolgu Renklendirme Robotu

Written by Kalekim. Posted in Genel, Haberler

Tagged: , , , , , ,

Published on Mart 14, 2011 with 1 Comment

Sektörün lider markası Kalekim, son kullanıcılar, ustalar ve profesyonellerin hayatını kolaylaştıran Derz Dolgu Renklendirme Robotunu müşterilerinin hizmetine sundu. Getirdiği yeniliklerle sektörün rotasını belirleyen Kalekim’in Derz Dolgu Renklendirme Robotu ile mekan derzlerinizi renklendirebiliyor, seçtiğiniz renkleri uygulama öncesi test edebiliyorsunuz. Sunduğu 32 renk alternatifi ile derz dolgusuna yeni bir dekoratif etki ve boyut getiren Kalekim, derz dolgu renklendirme robotu ile kullanıcılarını interaktif bir dünyaya davet ediyor. Derz Dolgu Renklendirme Robotunu kullanmak için yapmanız gereken son derece basit, www.kalekim.com web sitesini ziyaret etmek. Kalekim web sitesi ana menüsünden Derz Dolgu Renklendirme Robotu linkini tıklayarak çalıştırabiliyorsunuz.
http://www.kalekim.com/boyamarobotu/boyama_robotu_derz.html linkini tıklayarak da renklendirme robotuna doğrudan ulaşabilirsiniz.

Renklendirme robotunun yaklaşık 15 saniye süren yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra atacağınız adım, Mekanlar başlığı altında sunulan seçeneklerinden birini seçmek olacaktır. Mekanlar arasında banyo, mutfak, salon ve teras gibi seçenekler mevcut.

Daha sonra ise Kalekim Derz Dolgu Renk Kartelası başlığı altında yer alan beğendiğiniz renkleri mekan üzerine uygulayabiliyorsunuz. Mekanın tamamını tek bir renk ile renklendirebileceğiniz gibi farklı bölgelerine farklı renk alternatifleri uygulanabiliyor. Böylece kullanmak isteyebileceğiniz farklı renklerin birbirleriyle uyumunu test edebiliyorsunuz. Mekandaki seramikleri de farklı renk alternatifleri ile renklendirebilmeniz mümkün. Mekan atmosferi, seramik rengi ve derz dolgu renklerindeki değişebilme olanağı, ziyaretçilere her türlü renk kombinasyonunu görebilme fırsatını sağlıyor.

Derz Dolgu Renklendirme Robotu, sunduğu interaktif seçeneklerle bir kaplama malzemesiyle kullanılacak derz dolgusunun özelliklerini bir arada görebilmenize kapı açıyor. Farklı mekanlar için tasarlanmış Kalekim markalı derz dolgu malzemeleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bir tıkla size sunuluyor.

Dilerseniz malzemelere ulaşabileceğiniz en yakın Kalekim bayisinin iletişim ve adres bilgilerini sunabiliyor. Tüm bunların yanısıra, yaptıracağınız uygulama ile ilgili Kalekim’in uzman personelinden destek almak isterseniz, renklendirme robotu üzerindeki iletişim formu linkini tıklayarak tüm sorularınızı paylaşabiliyorsunuz.

Yeniliklerin öncüsü Kalekim, Derz Dolgu Renklendirme Robotu ile evinizden, bilgisayarınızın başında tüm beklenti ve sorularınıza çözüm sunabiliyor.