Kale Sentetik Boya

Written by Kalekim. Posted in Genel, Haberler, Ürünlerimiz, Usta Kulübü

Tagged: , , , , , , , ,

Published on Temmuz 15, 2011 with No Comments

Kale boya, ustalarımızın beklentilerine çözüm üretmek için ürün gamını sürekli geliştiriyor. Geçtiğimiz yıl Kale boya ürün gamına katılan sentetik boyalar, kalitesi ve estetiğiyle boya uygulamalarında fark yaratıyor. Su bazlı iç ve dış cephe boyalarındaki kalitesi ile ustaların tercihi olan Kale boya, geçtiğimiz yıl ürün gamına dahil ettiği sentetik boyalar ile tüm boya uygulamalarında Kale kalitesini arayan ustalarımızın beklentilerine yanıt veriyor. Boya uygulaması yapılan mekanlarda ustalarımız, Kale Sentetik Boya ile yaşama eşsiz renkler katarken sınırsız müşteri memnuniyetini de birlikte yaşıyorlar. Ustalarımızınbeklenti ve istekleri doğrultusunda geliştirilen Kale Sentetik Boyalar, cephe yüzeylerinin yanısıra ahşap ve metal gibi yüzeyler için de en güvenli ve estetik uygulamaları vaat ediyor.

Kale Sentetik Boyalar

İç ve dış cephe duvarlarında; iç ve dış cephe kapı ve pencere (ahşap, metal gibi) doğramalarında; parke vb. ev döşemelerinde; hobi amaçlı tahta, metal boyamalarında; bahçe mobilyalarında (müstakil ev, kafe, restoran v.b.); deniz taşıtlarında (yat, tekne v.b.) yapılacak boya uygulamalarında mükemmeli arayan ustaların tercihi…

Kale Lüks Sentetik Boya

Parlak, alkid reçine esaslı, kurşunsuz iç ve dış cephe boyası olan Kale Lüks Sentetik Boya, yüksek ve kalıcı parlaklığının yanısıra mükemmel örtme ve yapışma özelliğine sahiptir. İç ve dış mekanlarda ahşap, metal, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan gibi yüzeylerde ve mobilyalarda kurşun içermediği için sağlıklı uygulama olanağı sağlar.

Kale Sentetik Boya

Parlak, modifiye alkid reçine esaslı iç ve dış cephe boyası olup yüksek parlaklığı, üstün örtücülüğü ve yapışma yeteneği ile öne çıkmaktadır. Silinebilme ve kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. İç ve dış mekanda her tür ahşap ve metal yüzeylerde kullanıma uygundur.