Kalekim Usta Kulübü Avantajlar Dünyası Sunuyor

Written by Kalekim. Posted in Genel, Haberler, Usta Kulübü

Tagged: , , , , , ,

Published on Mart 10, 2011 with 27 Comments

Kalekim A.Ş., Yapı Kimyasalları Sektörü’nde faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara yaptığı yatırımlarla sektörün kalifiye elaman ihtiyacına çözüm üretirken aynı zamanda ülkemiz için çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış oluyor. Eğitimler ve ferdi kaza sigortasının yanısıra birçok katma değer fırsatını ustalara sunan Kalekim, bugün sayısı 44 bine ulaşmış olan büyük bir Usta Kulübü ailesine sahip.

Kalekim ustalara avantajlar dünyası sunuyor
Kalekim Usta Kulübü üyeleri, kulübün sunduğu olanaklarla sektörde birkaç adım öne çıkarken aynı zamanda bir avantajlar dünyasına da adım atmış oluyor. Kalekim’in ustalara sunduğu avantajların en başta gelenlerinden biri her yıl ücretsiz olarak yenilenen Ferdi Kaza Sigortası’dır. Ustalar iş yaparken meydana gelebilecek kazalara karşı bilinçlendirilirken olası kazalara karşı güvence altına alınmaktadır. Çalışma alanlarında genellikle sosyal güvenceden yoksun uygulama yapan ustalar, Usta Kulübü Ferdi Kaza Sigortası sayesinde kendilerini daha güvende hissetmektedir. Bugüne kadar kaza geçiren Usta Kulübü üyeleri ve aileleri Ferdi Kaza Sigortası sayesinde tedavi ve tazminat gibi olanaklardan yararlanmıştır.

Kalekim Usta Kulübü Çağrı Merkezi, 444 USTA (8782) nolu telefonuyla, ustalara ürün ve uygulama bilgisi, yeniliklerden haberdar etme, kampanya bilgisi, eğitim ve seminer bilgisi, puan bilgisi, uygulamalar için hava durumu seyri gibi çok sayıda hizmeti usta sunmaktadır.

Kalekim Ustam Dergisi, Usta Kulübü üyelerine ücretsiz olarak ulaştırılan ve 2 ayda bir yayınlanan sektörel bir dergidir. Ürünler ve uygulamalardan, usta röportajları ve mektuplarına kadar tamamen ustalara ait bir dünyadan haberdar etmektedir.

Kalekim’in puan ve hediye sistemi sayesinde, Usta Kulübü üyeleri yaptıkları işlerde kullandıkları ürünleri puana dönüştürebiliyor ve beyaz eşyadan bilgisayara kadar geniş bir yelpazede hediye olanaklarından yararlanabiliyor. Sadece 2008 yılı içerisinde Kalekim Usta Kulübü üyelerine 500 bin TL.’lik hediye dağıtımı gerçekleştirilmiştir.