Kalekim, Profil Ürünlerini Kale Güvencesiyle Pazara Sunuyor

Written by Kalekim. Posted in Genel, Haberler, Ürünlerimiz, Usta Kulübü

Tagged: , , , , , , ,

Published on Nisan 15, 2011 with 4 Comments

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, bu alandaki tecrübesini şimdi de seramik uygulama profilleri alanına taşıyor. Kalekim, seramik uygulamaları için gerekli tüm ürünleri portföyünde bulunduran bir şirket olarak, seramik kenarlarını koruyan ve dayanıklılığı artırarak estetik bitişler sunan profil ürünleri ile sektördeki iddiasını güçlendiriyor.

Kalekim’in, pazara Kale markası ile sunacağı ürün portföyünde, duvar – yer seramik uygulamaları için profiller, merdiven ve emniyet, bağlantı ve yenileme profilleri ile genleşme derzleri ve çıta aksesuarları yer alıyor.

Seramik uygulamalarında sağlıklı ve estetik bitişler oluşturan profil ürün gamında; Duvar, yer ve tezgah üstü seramik uygulamaları için kullanılan profiller, Kenar koruyucu profil, Çeyrek daire seramik profil, Üçgen seramik profil, Dekoprofil, Dekoline, Köşe koruyucu profil, Köşebent ve Köşebent Plus ile Cubeline’dan oluşuyor. Merdiven ve emniyet profilleri ise, Kaymayı önleyici basamak bandı, Sideko ve Deco merdiven bitişi profillerini kapsıyor. Bağlantı ve yenileme profilleri çatısı altında, Ayarlanabilir bağlantı profili, Kendinden yapışkanlı bağlantı profili, T-bağlantı profili, Level, Halı profili ve Drive yer alıyor. Genleşme derzleri ve çıta aksesuarları; Floorex, Yüzey genleşme derzi, Cornex, Ağır iş tipi genleşme derzi, Çıta genleşme derzi, V-çıta genleşme derzi ve Köşe bağlantı profilinden oluşuyor.

Pirinç, alüminyum, paslanmaz çelik ve PVC türlerinin farklı formlarda olduğu Kale seramik uygulama profilleri, tüketicilere ayrıca trend olan seramik renkleriyle uyumlu renk alternatifleriyle birlikte sunuluyor. Kale seramik uygulama profilleri, banyo ve mutfakların yanı sıra; merdiven basamaklarında ve yer döşemelerinin bitişinde de kullanılabiliyor.